• V košíku nemáte žiadne produkty

Piklerovej Triangel

Piklerovej Triangel

od 119,00 € s DPH

Piklerovej triangel (často prekladaný ako Piklerov triangel) aktivuje a podnecuje u detí motorický rozvoj, koncentráciu, autonómiu, pomáha im zažívať pocit úspechu a podporuje u detí dôveru vo svoje vlastné schopnosti. Emmi Pikler bola presvedčená, že dieťa, ktoré sa môže pohybovať slobodne a bez obmedzení, je opatrnejšie a učí sa ako bezpečne spadnúť, zatiaľ, čo dieťa, ktoré je príliš chránené, a ktorého pohyby sú obmedzované, je vystavené väčšiemu nebezpečenstvu. Odkaz pre nás rodičov znie, že ak budeme dbať u našich detí na pohybový rozvoj, výsledkom budú spokojné a vyrovnané deti.

Vďaka Piklerovej trianglu deti dokážu prioritne rozvíjať a zlepšovať svoje schopnosti a techniky v lezení. Fantázii detí sa, však, hranice nekladú, dokážu mu dať oveľa širšie využitie. Stáva sa tak univerzálnou pomôckou. Keď ich vyliezanie a preliezanie prestane baviť, úplne nový rozmer dostane triangel po umiestnení deky na konštrukciu. Zrazu je tak z neho domček na hranie, stan, tunel, miesto na čítanie...

Keď to zhrnieme, tak je ideálnou pomôckou na rozvoj voľného pohybu a voľnej hry.

Je navrhnutý tak, aby bol pre naše deti bezpečný. Celý triangel je preto vyrábaný so zaoblenými hranami. Zároveň je pevný a robustný. Práve vďaka týmto vlastnostiam je dobrou investíciou - dokáže poslúžiť viacerým súrodencom, čím sa stáva generačnou pomôckou.

Dá sa používať v interiéri aj v exteriéri. Jeho uskladnenie odporúčame vo vnútorných priestoroch.

Triangel je skladateľný, čo umožňuje jeho ľahké uskladnenie. K jeho zloženiu stačí len rukou vytiahnuť poistné šróbiky a ramená sa potom dajú jednoducho sklopiť k sebe.

Rozmer takto zloženého MALÉHO Piklerovej triangla je 77 x 76 x 24 cm. Rozmer takto zloženého VEĽKÉHO Piklerovej triangla je 102 x 76 x 24 cm.

SÚČASŤOU TRIANGLA NIE JE DOSKA, PREDÁVA SA SAMOSTATNE. (https://www.montoy.sk/doska-k-piklerovej-trianglu)Výrobca: MonToy

Materiál: Rám je vyrobený z dubového masívu. Tyčky sú z jaseňového dreva. Zvolený typ dreva u tyčiek má zabezpečiť dostatočnú pevnosť a zároveň potrebnú pružnosť pod nohami detí pri lození po triangli.

Povrchová úprava: Vodou riediteľný, nezávadný lak s certifikáciou EN 71 - Bezpečnosť hračiek a detského nábytku.

Rozmery - Malý Piklerovej triangel: Triangel je rovnostranný trojuholník s dĺžkou strany 77 cm. Šírka je 76 cm. Celková výška triangla je 68 cm.

Rozmery - Veľký Piklerovej triangel: Triangel je rovnostranný trojuholník s dĺžkou strany 102 cm. Šírka je 76 cm. Celková výška triangla je 89 cm.

Vek: 1 - 7 rokov

Tovar po spracovaní objednávky odosielame nasledovnými spôsobmi


1. Doručenie na adresu - Kuriér DPD:

Objednávka do 79,99 EUR: 4,00 EUR (+ 1,20 EUR dobierka)

Objednávka nad 80,00 EUR: 0 EUR (+ 1,20 EUR dobierka)

2. Doručenie na poštu - Slovenská pošta, a.s. vrámci SR :

Objednávka do 79,99 EUR: 4,00 EUR (+ 1,20 EUR dobierka)

Objednávka nad 80,00 EUR: 0 EUR (+ 1,20 EUR dobierka)

3. Osobný odber

bez poplatku

je potrebné dohodnúť a potvrdiť si termín vašej návštevy, je potrebné platiť vopred prevodným príkazom, platba platobnou kartou alebo v hotovosti nie je možná


Spôsoby platby ktoré môžete využiť

1. Prevodný príkaz:

0 €

2. Dobierka:

1,20 €

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.

Opýtať sa

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.