• V košíku nemáte žiadne produkty

Rodinný celoročný KALENDÁR - objavuje deň za dňom :)

Rodinný celoročný KALENDÁR - objavuje deň za dňom :)

179,00 € s DPH

vyrobíme do 21 dní

Okrem toho, že kalendár je krásnym dizajnovým a kvalitne prepracovaným kúskom, je aj hodnotnou pomôckou pre deti či pre celú rodinu alebo pre deti v škôlkach a v detských centrách.

Pracovať s kalendárom odporúčame tak, ze postupne na základnú dosku kalendára dopĺňame konktrétny deň v mesiaci, takže, ak je dnes, uvediem príklad, 16.8., tak budú na kalendári len dni do 16-teho v mesiaci. Dni sa postupne dopĺňajú z krabičky.

Keď na správne miesto uložíme deň s čílom 1, tak potom už deti vedia samé určiť, aký je deň v týždni a aj kam uložiť nasledujúci deň.

Ale s kalendárom sa dá pracovať rôzne, to je na ňom super, že je variabilný, takže môžete si vytvoriť vlastný systém používania :)

Počas dňa si deti na kalendári nastavujú a aktualizujú aj zmeny v počasí. Rovnako sa dajú nastaviť ročné obdobia.

Súčasťou kalendára je aj krabička s oddelením na koliečka s počasím a s oddelením na ročné obdobia. Nechýba ani krabička na mesiace v roku.

Kalendár je vyrobený v slovenskom jazyku, ale po dohode je možné vyrobiť ho aj v českom jazyku, resp. v akomkoľvek inom jazyku. Stačí pri objednávke napísať želaný jazyk do poznámky.


Výrobca: MonToy

Rozmer: 58 / 60 / 3 cm (š / v / h)

Obsah balenia: 12 tabuliek s názvami mesiacov, 31 koliečok s číslami dní, 7 koliečok s počasím, 4 koliečka s ročnými obdobiami, 1 základná doska a krabičky na uskladnenie koliečok.

Tovar po spracovaní objednávky odosielame nasledovnými spôsobmi


1. Doručenie na adresu - Kuriér DPD:

Objednávka do 79,99 EUR: 4,00 EUR (+ 1,20 EUR dobierka)

Objednávka nad 80,00 EUR: 0 EUR (+ 1,20 EUR dobierka)

2. Doručenie na poštu - Slovenská pošta, a.s. vrámci SR :

Objednávka do 79,99 EUR: 4,00 EUR (+ 1,20 EUR dobierka)

Objednávka nad 80,00 EUR: 0 EUR (+ 1,20 EUR dobierka)

3. Osobný odber

bez poplatku

je potrebné dohodnúť a potvrdiť si termín vašej návštevy, je potrebné platiť vopred prevodným príkazom, platba platobnou kartou alebo v hotovosti nie je možná


Spôsoby platby ktoré môžete využiť

1. Prevodný príkaz:

0 €

2. Dobierka:

1,20 €

Tento kalendár máme v škôlke. Dali sme si ho robiť na mieru a sme veľmi spokojní s vypracovaním. Je príjemný deťom do ruky a na stene krásne vyzerá. Je to dizajnérsky kúsok a určite kúpu neoľutujete.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.

Opýtať sa

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.