• V košíku nemáte žiadne produkty

Dopravy a platby

Tovar po spracovaní objednávky odosielame v rámci Slovenskej republiky nasledujúcimi spôsobmi:


1. Doručenie na adresu - Kuriér:

6,00 EUR (+ 1,50 EUR dobierka)

6,00 EUR (+ 0,- EUR platba prevodom na účet)

2. Osobný odber

  • bez poplatku
  • je potrebné dohodnúť a potvrdiť si termín vašej návštevy
  • je potrebné platiť vopred prevodným príkazom alebo hotovosťou priamo na mieste

Spôsoby platby ktoré môžete využiť:

  • prevodný príkaz ... 0,- EUR
  • dobierka ... 1,50 EUR


Na odoslanie zásielky mimo Slovenska a Českej republiky využívame služby webu www.postabezhranic.sk a vychádzame z ich aktuálneho sadzobníka. Cenu za odoslanie zásielky mimo SR a ČR Vám oznámime po spracovaní Vašej zásielky keď zistíme jej váhu. V prípade, že Vám výška poštovného nebude vyhovovať a budete si želať odstúpiť od objednávky, vašu objednávku vystornujeme.

Platba na dobierku
Tovar dodaný na dobierku zaplatíte doručovateľovi, resp. priamo na pošte. Doručovateľ vám zároveň vystaví potvrdenie o prevzatí hotovosti.

Platba prevodom na účet
Tovar zaplatíte na náš účet, a to pred samotným dodaním tovaru. Pokiaľ zvolíte v objednávke tento spôsob platby, neposielajte platbu skôr, ako Vám potvrdíme kompletnosť Vašej objednávky (mailom alebo telefonicky). Informácie ako číslo účtu, presná čiastka a variabilný symbol Vám pošleme keď bude Vaša objednávka kompletná. Po overení platby pokračujeme vo vybavovaní Vašej objednávky a následne Vám bude odoslaná.

V prípade ak potrebujete tovar doručiť urýchlene, treba nás kontaktovať najlepšie telefonicky a dohodnúť sa na individuálnych podmienkach doručenia. Ak to bude v našich prevádzkových možnostiach, tak je možné tovar doručiť aj nasledujúci deň.