• V košíku nemáte žiadne produkty

Darčeky pod vianočný stromček s pridanou hodnotou z dielne MonToy

Darčeky pod vianočný stromček s pridanou hodnotou z dielne MonToy


Milí naši,

ak neviete, čo by si vaše dieťa želalo nájsť na Štedrý deň pod vianočným stromčekom alebo to vnímate tak, že trh s hračkami je už presýtený, strácate prehľad a neviete si vybrať, list Ježiškovi alebo úprimný rozhovor s vaším dieťaťom je najlepší spôsob, ako získať odpovede na vaše otázky a zistiť po čom túži.

Rozhodli sme sa vás inšpirovať v hľadaní toho správneho darčeka. Ak chcete obdarobať svoje deti hračkou alebo pomôckou s prívlastkom slovenská, drevená, kvalitná, výnimočná, handmade, ručne maľovaná, nadčasová, ktorá rozvíja detský potenciál, fantáziu, tvorivosť, predstavivosť, sústredenosť, logické myslenie, trpezlivosť, jemnú či hrubú motoriku a súčasný i budúci vzťah dieťaťa k aktívnemu pohybu, tak vás naše tipy určite potešia.


PIKLEROVEJ TRIANGEL


Piklerovej triangel alebo domáca telocvičňa je darček pre vaše deti ako stvorený. Je ideálnou pomôckou na rozvoj voľného pohybu a voľnej hry. Vďaka Piklerovej trianglu so šmýkačkou dokážu deti zábavným a užitočným spôsobom zlepšovať svoje pohybové schopnosti, objavovať hranice vlastného tela a minúť svoju neutíchajúcu energiu aj v domácom prostredí. Tí, ktorí Piklerovej triangel spolu so šmýkačkou vlastnia, oceňujú jeho variabilitu. Jeho kúpou potešíte svoje dieťa hneď niekoľkokrát. Zbožňujú vaše deti šmýkanie, lezenie a preliezanie alebo vyhľadávajú pre svoju hru domčeky a bunkre? Úplne nový rozmer dostane triangel po umiestnení deky na konštrukciu. Zrazu je tak z neho domček na hranie, stan, tunel alebo miesto na čítanie… Toto všetko so sebou táto pomôcka prináša.

  • je vhodný už od 1 roka
  • podporuje dieťa v rozvoji hrubej motoriky
  • vďaka trianglu deti prioritne rozvíjajú a zlepšujú svoje schopnosti a techniky v lezení
  • podnecuje u detí koncentráciu a dôveru vo svoje vlastné schopnosti
  • je variabilný a má široké využitie
  • vďaka doske dokážete Piklerovej triangel premeniť, napríklad aj na šmykľavku
  • je ľahko skladateľný, čo umožňuje jeho ľahké uskladnenie
  • má zaoblené hrany, pre deti je bezpečný
  • je pevný a robustný, vďaka čomu sa stáva generačnou hračkou

Deti pohyb milujú, je ich prirodzenou súčasťou, a tak ich takáto forma zábavy zaručene bude baviť viac ako len niekoľko hodín, dní alebo týždňov. Piklerovej triangel neomrzí vaše deti ani po rokoch.


HOJDACIA DOSKA

Hojdacia doska patrí medzi najobľúbenejšie pomôcky z našej ponuky. Je niečím, čo môže deti sprevádzať celým ich detstvom. Malé detičky okolo 1 roka sa v nej môžu zľahka hojdať a zlepšovať tak svoju rovnováhu. Väčšie deti dokážu využiť jej potenciál naplno. Preferujú intenzívne hojdanie alebo si z nej urobia preliezačku, pultík či dráhu na spúšťanie autíčiek. Dieťa sa tak môže chvíľu hojdať a neskôr môže byť predavačom vďaka jedinej pomôcke.


BALANČNÁ DOSKA


Balančná doska je ideálny darček pre deti. Pomáha jej používateľovi zlepšiť rovnováhu a koordináciu, spevniť stabilizačné svalové partie, ktoré sa inak precvičujú len ťažko. Podporuje celkovú pohyblivosť tela a môže tiež viesť k zlepšeniu držania tela. Naviac je to s ňou skvelá zábava!


KVIETOK NA SPOZNÁVANIE FARIEB


Všetky deti sa zaujímajú o farebnosť tohto sveta a chcú spoznať farby. Túto ich túžbu dokáže úžasným spôsobom uspokojiť náš Kvietok. Používaním Kvietka si dieťa priortine precvičuje párovanie farieb a jemnú motoriku. Úlohou dieťaťa je priradiť správnu farebnú guľôčku do správneho farebného otvoru. Zvládne to váš drobec? V úvode, ak ešte deti nedokážu pracovať s klieštikmi a lyžičkou, tak môžu guľôčky priraďovať rukou.


PASTELKOVNÍK VEĽKÝ, DÚHA ALEBO MAXI


Riešite dookola problém, kam s vašimi pastelkami a fixami? Naše pastelkovníky sú skvelou voľbou na riešenie tohto problému a tiež krásnym dizajnovým doplnkom izby. S pastelkovníkmi od MonToy budú mať pastelky u vás doma vždy svoje miesto. Naviac sa vďaka nim môžu deti naučiť rozlišovať farby, ich odtiene a pochopiť pojmy ako svetlejší, tmavší.


Ďakujeme!


Ďakujeme za zhliadnutie našich inšpirácií. Budeme vďační, ak sa rozhodnete s nami podeliť o pohľady na vaše deti ako reálne využívajú naše výrobky a prinášajú im radosť. Môžete tak urobiť prostredníctvom nášho e-mailu info@montoy.sk alebo info@montoy.cz

Majte krásne dni plné lásky a radosti zo vzájomnej prítomnosti so svojimi rodinami.

Tím MonToy

www.montoy.sk , www.montoy.cz

https://www.facebook.com/MonToyHracky

https://www.instagram.com/montoysk/