• V košíku nemáte žiadne produkty

Montessori koberček 2

Montessori koberček 2

19,00 € s DPH

skladom

Koberček je v Montessori prístupe vo výchove jej neoddeliteľnou súčasťou. Je určený pre deti, ktoré nechcú, zvolenú aktivitu vykonávať pri stole, ale chcú sedieť na zemi. Koberček ohraničuje priestor, na ktorom sa dieťa dobrovoľne rozhodlo venovať danej aktivite. Vďaka nemu sa dieťa podvedome zdržiava vo vymedzenom priestore a pomáha mu tak nepriamo udržiavať poriadok pri hre. Koberček zároveň dáva dieťaťu pocit slobody, a to v podobe výberu miesta, kde bude aktivita prebiehať. Dieťa si samé zvolí ideálne miesto na hru. Montessori koberček je zároveň aktivitou praktického života. Na začiatku hry je potrebné zrolovaný koberček priniesť a rozgúľať a po ukončení hry zrolovať a odniesť na svoje miesto.

Tento koberček je rozmerovo navrhnutý tak, aby bol vhodný nielen na bežné domáce využitie, ale aj pre prácu s deťmi v detských centrách, škôlkach, komunitách, kde prebiehajú Montessori dielničky, atď.

Konkrétne tento koberček má väčšie rozmery, vďaka čomu sa na koberček krásne zmestia tyče na dĺžku aj na šírku a nevyčnievajú pritom do strán a tiež hnedé schody, ktoré vďaka špecificky navrhnutým rozmerom koberčeka taktiež žiadnym spôsobom nevyčnievajú.

Do poznámky v objednávke uveďte, prosím, o ktoré farebné prevedenie koberčeka máte záujem - Variant A (hnedý vzor) alebo Variant B (vojenský vzor).


Rozmery: 105 x 60 cm

Materiál: bavlna

Tovar po spracovaní objednávky odosielame nasledovnými spôsobmi


1. Doručenie na adresu - Kuriér DPD:

Objednávka do 79,99 EUR: 4,00 EUR (+ 1,20 EUR dobierka)

Objednávka nad 80,00 EUR: 0 EUR (+ 1,20 EUR dobierka)

2. Doručenie na poštu - Slovenská pošta, a.s. vrámci SR :

Objednávka do 79,99 EUR: 4,00 EUR (+ 1,20 EUR dobierka)

Objednávka nad 80,00 EUR: 0 EUR (+ 1,20 EUR dobierka)

3. Osobný odber

bez poplatku

je potrebné dohodnúť a potvrdiť si termín vašej návštevy, je potrebné platiť vopred prevodným príkazom, platba platobnou kartou alebo v hotovosti nie je možná


Spôsoby platby ktoré môžete využiť

1. Prevodný príkaz:

0 €

2. Dobierka:

1,20 €

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.

Opýtať sa

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.