• V košíku nemáte žiadne produkty

Piklerovej triangel LAZÚROVÝ

Piklerovej triangel LAZÚROVÝ

od 139,00 € s DPH

Triangel je skladateľný, čo umožňuje jeho ľahké uskladnenie. K jeho zloženiu stačí len rukou vytiahnuť poistné šróbiky a ramená sa potom dajú jednoducho sklopiť k sebe.

Rozmer takto zloženého MALÉHO Piklerovej triangla je 77 x 76 x 24 cm. Rozmer takto zloženého VEĽKÉHO Piklerovej triangla je 102 x 76 x 24 cm.


SÚČASŤOU TRIANGLA NIE JE DOSKA, PREDÁVA SA SAMOSTATNE.


Výrobca: MonToy

Materiál: Rám je vyrobený z masívneho bukového dreva. Tyčky sú z jaseňového dreva. Zvolený typ dreva u tyčiek má zabezpečiť dostatočnú pevnosť a zároveň potrebnú pružnosť pod nohami detí pri lození po triangli.

Povrchová úprava: Vodouriediteľný, nezávadný lak a farby s certifikáciou EN 71 - Bezpečnosť hračiek a detského nábytku.

Rozmery - Malý Piklerovej triangel: Triangel je rovnostranný trojuholník s dĺžkou strany 77 cm. Šírka je 76 cm. Celková výška triangla je 68 cm.

Rozmery - Veľký Piklerovej triangel: Triangel je rovnostranný trojuholník s dĺžkou strany 102 cm. Šírka je 76 cm. Celková výška triangla je 89 cm.

Nosnosť: Nosnosť celého triangla je 100kg. Nosnosť jednotlivej tyčky je 60kg.

Obsah balenia: 1 ks

Údržba: utrieť vlhkou handričkou

Odporúčaný vek: od 1 roka

Tovar po spracovaní objednávky odosielame v rámci Slovenskej republiky nasledovnými spôsobmi:


1. Doručenie na adresu - Kuriér:

6,00 EUR (+ 1,50 EUR dobierka)

6,00 EUR (+ 0,- platba prevodom na účet)

2. Osobný odber

  • bez poplatku
  • je potrebné dohodnúť a potvrdiť si termín vašej návštevy
  • je potrebné platiť vopred prevodným príkazom alebo hotovosťou priamo na mieste

Spôsoby platby, ktoré môžete využiť:

  • prevodný príkaz ... 0,- EUR
  • dobierka ... 1,50 EUR


Triangel je pekne vyrobený, synček má len 7 mesiacov a už chce liezť hore, dole. Výborne si na ňom trénuje lezenie. Ďakujeme moc.

U nás triangel frčí každý deň. Ešte aj tatino si zacvičí :) - ľahne si na zem a zdvíha malého, ktorý je zachytený na šmykľavke, hore dole. Skvelá vec a záchrana v tieto dni, naozaj.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Dobry den prajem, rada by som sa informovala ci je vhodne triangel pouzivat aj v exterieri. Teda ci je mozne nechat ho v zahrade v detskom kutiku a ci bude stabilny ak bude stat napriklad na travniku.
Dakujem.

Dobrý deň prajem, v exteriéri odporúčame triangel používať len v prípade, že je v suchom prostredí - na terase alebo pokojne na trávniku. Čo sa stability týka, tak nie je problém, akurát je potrebné si dosledovať, aby nezmokol či nebol umiestnený na mokrom podklade. Hrozí navlnutie dreva a jeho následné napučanie.

Dobrý deň,
tiež by som mala záujem o to, aby sa hojdačka dala spojiť doskou a s trianglom. Mohli by ste mi poslať cenovú ponuku? Mám záujem o lazúrový set triangel +doska + hojdačka.
Ďakujem a prajem pekný deň.

Dobrý deň, kontaktujte nás prosím e-mailom na info@montoy.sk alebo telefonicky na 0902 185 393, aby sme mohli plnohodnotne dokomunikovať všetko, čo potrebujete vyriešiť. Ďakujem krásne. Monika z MonToy

Dobry den, videla som video, kde sa da doska z triangela polozit na hojdacku a tym vznikne dalsia variacia: triangel + doska a hojdacka,
je to mozne aj s vasimi vyrobkami? pasuje doska do medzierky na hojdacke? dakujem pekne

Dobrý deň, vieme vám takéto prevedenie urobiť na mieru. V našej štandardnej ponuke, sa doska nedá dať do medzery v hojdačke. Museli by sme hojdaciu dosku zošíriť, aby sa vám to tam zmestilo. V prípade záujmu, nám pošlite do nášho e-mailu informáciu o aké farebné prevedenie by ste mala záujem a či veľký alebo malý triangel. My vám na základe toho e-mailu budeme vedieť poslať cenovú ponuku na takýto set. Prajem pekný deň.

Opýtať sa

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Mám záujem o iné farebné prevedenie