• V košíku nemáte žiadne produkty

Piklerovej triangel PASTELOVÝ

Piklerovej triangel PASTELOVÝ

od 139,00 € s DPH

Triangel je skladateľný, čo umožňuje jeho ľahké uskladnenie. K jeho zloženiu stačí len rukou vytiahnuť poistné šróbiky a ramená sa potom dajú jednoducho sklopiť k sebe.

Rozmer takto zloženého MALÉHO Piklerovej triangla je 77 x 76 x 24 cm. Rozmer takto zloženého VEĽKÉHO Piklerovej triangla je 102 x 76 x 24 cm.


SÚČASŤOU TRIANGLA NIE JE DOSKA, PREDÁVA SA SAMOSTATNE.


Výrobca: MonToy

Materiál: Rám je vyrobený z masívneho bukového dreva. Tyčky sú z jaseňového dreva. Zvolený typ dreva u tyčiek má zabezpečiť dostatočnú pevnosť a zároveň potrebnú pružnosť pod nohami detí pri lození po triangli.

Povrchová úprava: Vodouriediteľný, nezávadný lak a farby s certifikáciou EN 71 - Bezpečnosť hračiek a detského nábytku.

Rozmery - Malý Piklerovej triangel: Triangel je rovnostranný trojuholník s dĺžkou strany 77 cm. Šírka je 76 cm. Celková výška triangla je 68 cm.

Rozmery - Veľký Piklerovej triangel: Triangel je rovnostranný trojuholník s dĺžkou strany 102 cm. Šírka je 76 cm. Celková výška triangla je 89 cm.

Nosnosť: Nosnosť celého triangla je 100kg. Nosnosť jednotlivej tyčky je 60kg.

Obsah balenia: 1 ks

Údržba: utrieť vlhkou handričkou

Odporúčaný vek: od 1 roka

Tovar po spracovaní objednávky odosielame v rámci Slovenskej republiky nasledovnými spôsobmi:


1. Doručenie na adresu - Kuriér:

6,00 EUR (+ 1,50 EUR dobierka)

6,00 EUR (+ 0,- platba prevodom na účet)

2. Osobný odber

  • bez poplatku
  • je potrebné dohodnúť a potvrdiť si termín vašej návštevy
  • je potrebné platiť vopred prevodným príkazom alebo hotovosťou priamo na mieste

Spôsoby platby, ktoré môžete využiť:

  • prevodný príkaz ... 0,- EUR
  • dobierka ... 1,50 EUR


Dobrý deň prajem. Ja by som Vám len chcela povedať, že veľmi krásne ďakujem za tovar, čo mi dnes prišiel od Vás. Triangel, hojdacia doska aj doska k trianglu. Objednala som to pre istotu s predstihom na Vianoce, ale musím povedať, že je to neskutočne nádherné! Ja sa z toho teším ako by som sa mala sama s tým hrať i keď je to pre dcérku! Potom pošlem určite aj fotky plné štastia, keď budú Vianoce, ale musím napísať, že je to fakt kvalitné, nádherné a neskutočne sa z toho už teraz vytešujem!!! Prišlo mi všetko úplne bez problémov, takže aspoň takto aby ste mali odo mňa spätnú väzbu. Ale je to fakt úžasné a dokonalé! Skvelá práca.
Ďakujem ešte krásne a želám pekný deň!

Dobrý deň milé Montoy, dnes som si prevzala triangel a dosku. Triangel je úúúžasný! Ešte lepší, ako som si myslela, že bude. Ďakujeme.

Dobrý deň, už takmer rok nám skvele slúži váš triangel. Odporúčam všetkým, miluje ho 13 mesačná a aj takmer štvorročná a všetky deti, čo k nám prídu. ❤️ Ďakujeme za skvelý výrobok.

Dobrý deň, triangel zožal u našich detí úspech, malý sa hneď vyšplhal hore :) Vrchol ešte síce nevie preliezť, má len jeden rok, ale už to skúša, ale všetko má svoj čas, aj na to príde. V každom prípade už dnes vidíme ako mu triangel napomáha v koordinácii jeho pohybov a vytvára mu perfektné prostredie na lezenie. Krásne mu poslúži aj ako opora pre chodenie. Ďakujeme veľmi pekne a naozaj sa oplatilo investovať!

Piklerovej triangel je skvelá vec a toto je krásne a vysoko kvalitné prevedenie, sme úplne nadšení. Oceňujem aj veľmi milý a ochotný prístup, promptnú komunikáciu :)

Dobrý deň, triangel sa vám podaril úžasne. Malá má z neho veľkú radosť. Určite sa na Vás radi obrátime, keď budeme chcieť rozšíriť náš sortiment drevených hračiek.

Pekný deň Vám prajem. Chcem sa veľmi pekne podakovať za úžasný vianočný darček, deti z neho ešte od Vianoc nezliezli :) Váš triangel je naozaj krásny, kvalitný, u nás najobľúbenejšia vec, intenzívne využívaná.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Dobrý deň približne do akého veku sa dá veľký triangel používať? Oplatí sa pre 3,5r deti ešte? Ďakujem za odpoved a skúsenosť.

Príjemný dobrý deň. Vek 3,5 roka u dieťaťa je perfektný na využívanie triangla. Deti v tomto veku ho vedia využiť najviac a naplno. Vrelo odporúčame jeho zadováženie. Monika z MonToy

Dobrý deň, od akého veku je lepšie zakúpiť už veľký triangel? Malý je určený asi hlavne od toho 1 roka.

Dobrý deň, áno, malý je určený pre malé detičky okolo 1 roka. K malému trianglu odporúčame veľkú dosku, je širšia aj dlhšia, jej sklon nie je tak strmý, keď sa oprie o vrchol triangla. Pekný deň. Monika z MonToy

Dobry den,

Rozmyslam nad kupou triangla pre mojich chlapcov(1r a 2,5r). Neviem sa vsak rozhodnut ci velky alebo maly. Viete mi poradit na zaklade coho sa rozhodnut?

Dakujem.
S pozdravom,
Jarka

Dobrý deň, Jarka. V takomto prípade, keď majú synovia 1 a 2,5 roka, by sme odporúčili ten väčší. Nakoľko, ten je vyšší, a pre staršie deti omnoho zaujímavejší a zábavnejší. Mladší syn bude zo začiatku potrebovať určite pomoc pri zdolávaní vrcholu triangla, avšak keď uvidí staršieho syna ako mu to ide, rýchlo sa naučí triangel používať aj bez pomoci. Verím, že vám to aspoň trocha pomohlo. Prajem pekný deň z MonToy. :)

Dobrý deň, mám otázku ohľadom malého Piklerovej triangla. Zmestí sa rozložený do priestoru 80x80 cm? Zaujíma ma hlavne ako ďaleko od seba sú rozložené ramená triangla (vzdialenosť na zemi). Máme malý byt tak musíme riešiť každý centimeter. Ďakujem.

Dobrý deň, áno, malý triangel sa do takéhoto priestoru vlezie, ramená sú vo vzdialenosti 76 cm, takže sa tam presne vlezie. Daniel

Opýtať sa

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Mám záujem o iné farebné prevedenie