• V košíku nemáte žiadne produkty

Piklerovej triangel PRÍRODNÝ

Piklerovej triangel PRÍRODNÝ

od 139,00 € s DPH

Triangel je skladateľný, čo umožňuje jeho ľahké uskladnenie. K jeho zloženiu stačí len rukou vytiahnuť poistné šróbiky a ramená sa potom dajú jednoducho sklopiť k sebe.

Rozmer takto zloženého MALÉHO Piklerovej triangla je 77 x 76 x 24 cm. Rozmer takto zloženého VEĽKÉHO Piklerovej triangla je 102 x 76 x 24 cm.


SÚČASŤOU TRIANGLA NIE JE DOSKA, PREDÁVA SA SAMOSTATNE.


Výrobca: MonToy

Materiál: Rám je vyrobený z masívneho bukového dreva. Tyčky sú z jaseňového dreva. Zvolený typ dreva u tyčiek má zabezpečiť dostatočnú pevnosť a zároveň potrebnú pružnosť pod nohami detí pri lození po triangli.

Povrchová úprava: Vodouriediteľný, nezávadný lak s certifikáciou EN 71 - Bezpečnosť hračiek a detského nábytku.

Rozmery - Malý Piklerovej triangel: Triangel je rovnostranný trojuholník s dĺžkou strany 77 cm. Šírka je 76 cm. Celková výška triangla je 68 cm.

Rozmery - Veľký Piklerovej triangel: Triangel je rovnostranný trojuholník s dĺžkou strany 102 cm. Šírka je 76 cm. Celková výška triangla je 89 cm.

Nosnosť: Nosnosť celého triangla je 100kg. Nosnosť jednotlivej tyčky je 60kg.

Obsah balenia: 1 ks

Údržba: utrieť vlhkou handričkou

Odporúčaný vek: od 1 roka

Tovar po spracovaní objednávky odosielame v rámci Slovenskej republiky nasledovnými spôsobmi:


1. Doručenie na adresu - Kuriér:

6,00 EUR (+ 1,50 EUR dobierka)

6,00 EUR (+ 0,- platba prevodom na účet)

2. Osobný odber

  • bez poplatku
  • je potrebné dohodnúť a potvrdiť si termín vašej návštevy
  • je potrebné platiť vopred prevodným príkazom alebo hotovosťou priamo na mieste

Spôsoby platby, ktoré môžete využiť:

  • prevodný príkaz ... 0,- EUR
  • dobierka ... 1,50 EUR


Od Montoy máme úžasný Piklerovej trojuholník, masívny, pevný, aj 6ročná ségra nášho 2ročného synčeka si ho užíva. Synček sa na ňom naučil skvelej koordinácii svojho nemotorného tela, kúpili sme ho keď mal rok a rýchlo dokázal preliezať hore dole bez pomoci. Osmeloval sa sám nebolo mu treba pomáhať. Robia si z neho bunkre, preteky dolu šmýkačkou, alebo chodník do kurína ako naše sliepočky :) S obchodom Montoy je skvelá komunikácia a ochota. Odporúčam všetkými 10timi týchto skvelých a šikovných slovákov!

Triangel je skvelá vec pre deti, hlavne pre také ako náš synček, ktoré stále niekde lozia. Ďakujeme! :)

Dievcata sa z triangla velmi tesia, vyuzivame ho nielen na zdolavanie fyzickych prekazok ale aj ako domcek na piknik, skrysu pred burkou alebo miesto na oddych;)
Dakujeme krasne! Sprijemnuje akukolvek nasu hru a stimuluje dievcata k novym scenarom:)

Ďakujeme za rýchle dodanie :)

Dobrý deň, chcela som sa Vám ešte raz poďakovať za poradenstvo aj za samotný triangel. Môj syn ho začal okamžite skúšať a hneď vyliezol po doske hore. ☺ A zistil, že sa vďaka nemu dostane aj na gauč a, že sa dá okolo neho chodiť, takže má u nás vcelku široké využitie. ☺ Zhodnotili sme s manželom, že to boli naozaj dobre investované peniažky.
Ďakujem a prajem pekný deň.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Dobrý deň má 3rocneho chlapčeka a 3 mesačne dievčatko a chcela by som kúpiť triangel aby ho časom využili obaja. Je vhodnejšie kúpiť rovno ten vyšší?

Príjemný dobrý deň. Ak máte doma deti s takýmto vekovým rozdielom, tak odporúčame uprednostniť 3 ročného chlapčeka a triangel obstarať primárne pre neho. Vek 3 roky je ideálny na využitie triangla. Je to vek, kedy deti dokážu využiť jeho plný potenciál. Vek 3 mesiace je vek, kedy dieťa nevyužije ešte ani malý, ani veľký triangel. Veľký brat :) bude Vašej dcérke veľkým vzorom, bude po ňom opakovať, čo robí, a tak bude pri hre s trianglom rýchlo napredovať. Pokojne môže začať aj rovno veľkým variantom Piklerovej triangla. V úvode okolo prvého roka života aj tak nevyužije plný potenciál triangla či pôjde o malý triangel alebo veľký. Vzťah si k nemu bude budovať postupne a vy dcérke môžete napomáhať aj tým, že jej dosku k trianglu budete polohovať od najnižších stupienkov. Za každým, keď uvidíte, že jej sebavedomie, istota na triangli a odvaha vyrástli, tak môžete zdvihnúť dosku o stupienok vyššie. Výsledkom oboznamovania sa s trianglom bude to, že dcérka zvládne preliezť vrchol triangla sama a jej odmenou za to bude, že sa dokáže sama šmýkať a liezť po triangli, čo všetky deti milujú. :) Krásne dni prajem. Monika z MonToy

Dobrý deň,

je prosím väčší variant vhodný pre dvojročné dieťa? Vidím, ze oba maju popis od 1 roka (podľa obrázku si neviem predstaviť, ze by bol ten veľký ok pre jednoročné). Ďakujem

Dobry den, chceli by sme sa opytat aka je vaha zabalenych produktov: triangel velky a doska k nemu. Vedeli by ste nacenit prepravu cez packeta.com do UK?

Dobrý deň prajem, balík vám vieme poslať cez Poštu bez hranic, s nimi spolupracujeme. Cez Packeta vám to vieme preveriť, aké sú možnosti poslania. Napíšte nám prosím email na info@montoy.sk
Ďakujeme.

Opýtať sa

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Mám záujem o iné farebné prevedenie