• V košíku nemáte žiadne produkty

KVIETOK - spoznávanie farieb

KVIETOK - spoznávanie farieb

49,60 € s DPH 65,00 €

skladom

Používaním Kvietka si dieťa prioritne precvičuje párovanie farieb a jemnú motoriku. Jeho úlohou je priradiť správnu farebnú guľôčku do správneho farebného otvoru.

Pri navrhovaní tejto pomôcky sme mysleli aj na to, aby v nej bola zabudovaná vlastná kontrola chyby. Inými slovami, okolo každého otvoru na guľočku je namaľovaný farebný pásik rovnakej farby ako je vo vnútri otvoru, čo dieťaťu umožňuje kontrolu toho, či je guľôčka umiestnená správne.

Pomôcka je navrhnutá jednoducho, tak aby ste pri práci s ňou nepotrebovali už nič iné. Všetko je súčasťou samotného Kvietka a priloženého balenia.

Kvietok je zároveň krásnym dizajnovým kúskom, ktorý sa dieťatku určite zapáči a zaujme ho svojim farebným prevedením na prvý pohľad.


Výrobca: MonToy

Materiál: Kvietok je vyrobený z brezovej preglejky. Guľôčky sú z bukového dreva. Kliešte sú vyrobené z hrabu a lyžička z javorového dreva.

Povrchová úprava: Vodouriediteľný, nezávadný lak a farby s certifikáciou EN 71- Bezpečnosť hračiek a detského nábytku.

Rozmery: 1,8 / 33,3 cm ( v / ø)

Obsah balenia: Drevený dvojposchodový Kvietok. Na každom poschodí je 10 farebných otvorov. Horné poschodie je venované bledým odtieňom jednotlivých farieb a dolné poschodie naopak tmavým odtieňom. V balení je tak 20 drevených farebných guľôčok na hranie. Súčasťou setu je aj drevená lyžička a drevené klieštiky, oboje navrhnuté priamo do malej detskej rúčky.

Odporúčaný vek: Odkedy sa vaše detičky zaujímajú o farby :) V úvode, ak ešte nedokážu pracovať s klieštikmi a lyžičkou, tak môžu guľôčky priraďovať rukou. Súčasťou pomôcky sú malé guľôčky, a tak odporúčame byť v prítomnosti dieťaťa počas práce s kvietkom. V opačnom prípade je pomôcka vhodná pre deti od 3 rokov.


TIPY AKO PRACOVAŤ S DEŤMI PRI SPOZNÁVANÍ FARIEB, NAPRÍKLAD, AJ S NAŠÍM KVIETKOM NÁJDETE V NAŠOM BLOGU:

https://www.montoy.sk/blog/nas-tip-ako-pracovat-s-...

Tovar po spracovaní objednávky odosielame v rámci Slovenskej republiky nasledovnými spôsobmi:


1. Doručenie na adresu - Kuriér:

6,00 EUR (+ 1,50 EUR dobierka)

6,00 EUR (+ 0,- platba prevodom na účet)

2. Osobný odber

  • bez poplatku
  • je potrebné dohodnúť a potvrdiť si termín vašej návštevy
  • je potrebné platiť vopred prevodným príkazom alebo hotovosťou priamo na mieste

Spôsoby platby, ktoré môžete využiť:

  • prevodný príkaz ... 0,- EUR
  • dobierka ... 1,50 EUR


Dobry deň, dnes nám dorazil kvietok, mal byť síce k 2 narodeninám, ktoré bude mať v auguste, ale nevydržala som to :) To je niečo tak nádherné! :) Synček už aj priraďuje :) Ďakujem, opäť ste nesklamali! :)

Synček má dva roky a Kvietok je pre neho ako stvorený. Baví ho dokola ukladať guličky, pinzetku ešte veľmi nechytí, ale učíme sa, snaží sa.

Ďakujeme veľmi pekne za hračku kvietok. Naše dievčatá ju dostali na Vianoce a majú ju veľmi rady. Lyžičku síce používajú pomenej, ale myslím si, že pinzetový úchop je pre ne dôležitejší :) Myslela som si, že pre mladšiu dcérku (2,5) bude tá pinzeta veľkým problémom, ale veľmi rýchlo sa naučila ju používať. Staršia dcérka (5) s tým nemala žiadny problém :) Škoda, že tu neviem pridať fotky, lebo som dievčatá pofotila ;)
My síce na hre nemáme farbu aj okolo toho otvoru, ale len vo vnútri v otvore. Podľa mňa je tá farba okolo otvoru super, lebo si dieťa vie po ukončení práce skontrolovať, či má všetko priradené správne. Ale naše dievčatá sa veľmi rýchlo naučili správne priradiť farby a nejako sa už nestalo, aby sa pomýlili. Ešte raz ďakujeme

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.

Opýtať sa

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.